Kontakt - Centrum Ubezpieczeń Biznesowych i Indywidualnych Katowice

Skontaktuj się z nami już teraz!

Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania. Wypełnij formularz kontaktowy a odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.  OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

  1. Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe były przetwarzane przez CENTRUM UBEZPIECZEŃ BIZNESOWYCH I INDYWIDULNYCH Maria Lech z siedzibą: ul. Ułańska 9/45, 40-887 Katowice w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie w celu określenia preferencji lub wymagań i potrzeb w zakresie produktów ubezpieczeniowych i innych produktów finansowych oraz w celu przedstawienia oferty.

  2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od CENTRUM UBEZPIECZEŃ BIZNESOWYCH I INDYWIDULNYCH Maria Lech z siedzibą: ul. Ułańska 9/45, 40-887 Katowice informacji handlowej drogą elektroniczną, przy wykorzystaniu podanego adresu email, rozmowy telefonicznej lub wiadomości MMS/SMS na podany numer telefonu, w oparciu o art. 10 Ustawy z 18 lipca 2002r., o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  3. Przedstawiono mi i zapoznałem się z Kartą Agenta, Klauzulą Informacyjną i Informacją Administratora Danych. TWOJE PRAWA Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo żądania usunięcia lub prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Cofnięcie zgody może nastąpić w każdym momencie, jednak pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych przysługuje prawo Pani/Panu wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

  Wpis do CEIDG

  Sprawdź nasz wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności

  Karta informacyjna Agenta

  Sprawdź naszą Kartę Agenta Ubezpieczeniowego

  Informacja Administratora Danych Osobowych

  Sprawdź szczegóły dot. Administracji Danych Osobowych

  Klauzula informacyjna

  Sprawdź informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych